Головна   /   Новини   /   Стала відома найпопулярніша у світі вітчизняна горілка

Стала відома найпопулярніша у світі вітчизняна горілка

Британський журнал Drinks International опублікував рейтинг найбільш популярного у світі алкоголю. За версією авторитетного видання у переліку найбільш швидкозростаючих горілчаних брендів світу – вітчизняна «Хортиця». Бренд абсолютної якості показав найвищі темпи зростання продажів серед трійки світових лідерів, і за підсумками 2017 року став найпопулярнішою маркою у світі.

Крім того, «Хортиця» стала найбільш швидкозростаючим брендом в Америці. Як раніше повідомляв комерційний директор бренда у США Патрік Праєр, за підсумками минулого року «Хортиця» показала стрімке зростання продажів: «Обсяг постачання на американський ринок збільшився на 133%. У США добре знають бренд і відмічають його високі характеристики».

Успіх «Хортиця» представник бренда пояснює використанням кращої сировини – спирту нового покоління «Пшенична сльоза», джерельної води та авторських рецептур.

«За дегустаційними показниками цей сорт спирту має найвищі показники. Про це також свідчать успіхи «Хортиця» на міжнародних дегустаційних конкурсах», – прокоментував Патрік Праєр.

Надмiрне споживання алкоголю шкiдливе для вашого здоров'я